شرکای تجاری

فاران شیمی
فاران شیمی
داروسازی

شرکت داروسازی فاران شیمی در سال 1381 با هدف تولید مواد شیمیایی حد واسط دارویی تاسیس شد و با تولید ماده حد واسط دارویی اسید سالیسیلیک کار خود را آغاز نمود. این شرکت در سال 1386 همکاری خود را با گروه صنعتی گلرنگ آغاز و اکنون با بهره‌گیری از مهارت و دانش متخصصان داخلی و با تولید انواع مواد موثره داروئی و داروهای آماده مصرف یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ داروئی گلرنگ می‌باشد.

آرین سلامت سینا
آرین سلامت سینا
داروسازی

شرکت آرین سلامت سینا در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید مکمل‌های دارویی و همچنین تامین داروهای مورد نیاز کشور از طریق واردات تاسیس شد. این شرکت یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری دارویی گلرنگ و وابسته به گروه صنعتی گلرنگ است.

ابیان فارمد
ابیان فارمد
داروسازی

شرکت ابیان فارمد به عنوان یکی از شرکتهای گروه دارویی گلرنگ در سال 2017 تاسیس گردید. هدف تمامی افراد در این شرکت و در مجموعه گروه دارویی تامین دارو، تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی با کیفیت از برترین تامین کنندگان جهانی برای حفظ سلامت و درمان بیماران می باشد.
این شرکت قصد دارد با استفاده از همکاری منابع معتبر و براساس استانداردهای جهانی وبا بهره گیری از روشهای نوین ساخت و تولید دارو جزو پنج شرکت برتر در زمینه حفظ و ارتقا سلامت جامعه قرار گیرد.